Dzisiaj jest Wtorek 26.03.2019 19:09:58
Konferencja „EKG I KARDIOSTYMULATOR”
Dobieszków - Stryków, 27.06.2019 - 28.06.2019
 
Miejsce:Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie
Organizator:Klinika Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Fundacja na Rzecz Leczenia Zaburzeń Rytmu Serca „Rytm Serca”
Serdecznie zapraszamy na VIII Konferencję „EKG i kardiostymulator”, która odbędzie się w dniach 27 i 28 czerwca 2019 r. w Ośrodku Konferencyjnym w Dobieszkowie, zaledwie 19 kilometrów od Łodzi.

Spotkania „EKG i kardiostymulator” adresujemy do wszystkich lekarzy, którym bliskie są zagadnienia stymulacji serca - nie tylko do wykonujących zabiegi implantacji czy kontrolujących te urządzenia, lecz także do szkolących się w kardiologii lub sprawujących opiekę ambulatoryjną nad pacjentami z wszczepionym kardiostymulatorem Zorganizowane przez nas poprzednie spotkania zostały bardzo życzliwie przyjęte, w każdym z nich uczestniczyło około 100 lekarzy z całej Polski zainteresowanych elektrokardiografią i problematyką związaną z elektrostymulacją serca.

W trakcie VIII edycji Konferencji eksperci z wiodących ośrodków elektroterapii serca w kraju po raz kolejny przybliżą Państwu tematy związane z analizą zapisów EKG ze szczególnym uwzględnieniem stymulacji serca. Postaramy się, by tegoroczny harmonogram wydarzenia, jak zawsze obfitował w interesujące, merytoryczne treści. Jeśli chcecie Państwo usystematyzować wiedzę z najlepszymi fachowcami i poznać nowości w elektrokardiografii i stymulacji serca – „EKG i Kardiostymulator” to najlepszy wybór.

Spotkania łączą teorię z częścią warsztatową, podczas której uczestnicy będą mogli samodzielnie analizować zapisy holterowskie oraz poznać zasady programowania współczesnych kardiostymulatorów i wszczepialnych kardiowerterów-defibrylatorów różnych firm.

Poniżej załączamy program ramowy, który może jeszcze ulec zmianom.

PROGRAM RAMOWY

ORGANIZATOR
Klinika Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Siedziba organizatora: USK im. WAM, Żeromskiego 113, Łódź
E-mail: kwybor@gmail.com
Tel. 42 639 35 63

REJESTRACJA
Forma rejestracji: poprzez stronę internetową
Opłaty: szczegóły dostępne na stronie internetowej wydarzenia
Termin uiszczenia opłaty: